Директорку бердянського санаторію, де потруїлися діти АТОвців, амністували в залі суду

Директорка бердянського санаторію "Лазурний" жодним чином не відповідатиме за підробку документів, яка дозволила санаторію прийняти на відпочинок дітей учасників АТО

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на вирок Бердянського міжрайонного суду.

Директорка "Лазурного", що є філією ПрАТ "Приазовкурорт", яка обвинувачувалася за статтею 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України, зізналася у підроблені документів. Директорка підтвердила, що знаючи, що управління Держспоживслужби не підписало Акт приймання дитячого табору відпочинку ДЗСТ "Лазурний" через порушення санітарних правил, підробила документи, аби санаторій міг взяти участь у конкурсі на надання послуг відпочинку для дітей АТОвців. Вона склала неправдивий офіційний документ з підробленими підписами. "Лазурний" взяв участь у конкурсі та отримав замовлення.

За вчинені дії директорці загрожувало покарання у вигляді штрафу у розмірі 4250 гривень та позбавлення права обіймати певні посади строком на один рік. Утім, до жінки було застосовано Закон України "Про амністію" у зв'язку з досягненням неї пенсійного віку. Тож її було звільнено від призначеного покарання в залі суду.

Нагадаємо, 20 липня стало відомо про масове отруєння дітей АТОвців з Дніпропетровської і Запорізької областей в оздоровчому таборі Бердянська. Понад 30 дітей, що відпочивали у таборі "Лазурний", звернулися до медиків із ознаками отруєння. Стало відомо, що бердянський табір, в якому потруїлися діти, працював без дозвільних документів, а дітей АТОвців годував персонал без санітарних книжок. Діти розповідали батькам про табір жахливі речі. У власника бердянського табору заявили, що захворілі діти привезли інфекцію з дому. У Бердянській міськраді у той же час запевнили, що не знали про дітей в "Лазурному" і виявили їх лише під час перевірки. Прем'єр-міністр України вимагав негайної реакції на масове отруєння дітей у Бердянську. Більше 20 дітей госпіталізували до лікарні у Дніпрі. Отруєння дітей розслідували за трьома статтями Кримінального кодексу. Фахівці встановили джерело і шлях передачі гострої кишкової інфекції, через яку захворіли 46 дітей. Директора табору було звільнено.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя