Прем'єр вимагає негайної реакції на масове отруєння дітей у Бердянську

Прем'єр-міністр України доручив профільним міністерствам, включно з Міністерством внутрішніх справ, вжити заходів за фактом масового отруєння дітей у Бердянську

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на Департамент інформації Уряду.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив профільним міністерствам, включно з Міністерством внутрішніх справ, вжити заходів за фактом масового отруєння дітей у Бердянську, Запорізька область.

"Прошу невідкладно вжити в установленому порядку вичерпних заходів реагування за фактом масового отруєння дітей в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку " Лазурний", – йдеться у дорученні Глави Уряду.

Про результати перевірки Кабінет Міністрів буде проінформовано.

Нагадаємо, 20 липня, стало відомо про масове отруєння дітей АТОвців з Дніпропетровської і Запорізької областей в оздоровчому таборі Бердянська. Понад 30 дітей, що відпочивали у таборі "Лазурний", звернулися до медиків із ознаками отруєння. Уже відомо, що бердянський табір, в якому потруїлися діти, працював без дозвільних документів, а дітей АТОвців годував персонал без санітарних книжок. Поліція порушила кримінальну справу через масове отруєння дітей в бердянському таборі. Маленькі відпочивальники розповідають батькам про табір жахливі речі. У власника бердянського табору кажуть, що захворілі діти привезли інфекцію з дому. У Бердянській міськраді запевняють, що дітей в "Лазурному" виявили під час перевірки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя