Поліція порушила кримінальну справу через масове отруєння дітей в бердянському таборі

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ознаками ст. 325 Кримінального кодексу України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням

Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у відділі комунікацій ГУНП в Запорізькій області.

У таборі відпочинку на базі санаторію "Лазурний", де отруїлися діти, нині працює спеціальна комісія, до складу якої ввійшли лікарі та правоохоронці.

За словами останніх, 24 дитини поскаржилося на головний біль та нудоту у період з 15о по 20 липня 24 дитини. Перші симптоми було помічено через чотири дні після початку нової зміни. Спеціалісти встановлюють причину, що призвела до погіршення самопочуття дітлахів.

Стан дітей задовільний, їх життю нічого не загрожує. Проте всіх, хто відчув тривожні симптоми, буде поміщено під нагляд лікарів. Спеціалісти встановлюють причину, що призвела до погіршення самопочуття дітлахів.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ознаками ст. 325 Кримінального кодексу України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

Як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, у Бердянському таборі отруїлися діти АТОвців. Сьогодні, 20 липня, на місце події терміново виїхала комісія. Нагадаємо, сам табір працював без необхідних дозвільних документів. Ткож повідомлялося, що дітей АТОвців, що отруїлися в таборі бердянського санаторію "Лазурний", годували в орендованому харчблоку, більшість персоналу якого не має санітарних книжок. Нині 30 дітей з різними симптомами перебувають на обстежені у територіальному медичному об'єднанні Бердянська. Загалом у таборі перебувала 261 дитина віком від 9 до 17 років. Діти АТОвців, переважно із Дніпропетровської області, заїхали до табору 11 липня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя