На Запоріжжі дітей АТОвців годував персонал без санітарних книжок

Дітей АТОвців, що отруїлися в таборі бердянського санаторію "Лазурний", годували в орендованому харчблоку, більшість персоналу якого не має санітарних книжок

Про це на брифінгу повідомила керівник Департаменту охорони здоров'я Запорізької ОДА Вікторія Клименко, передає портал Depo.Запоріжжя.

Після масового захворювання дітей в таборі бердянського санаторію "Лазурний" почалася перевірка закладу. Під час неї з'ясувалося, що власного харчблоку у закладу немає. Дітей годували в орендованому, що працював лише до другої години дня. З 17 працівників харчблоку лише у трьох є в наявності санітарні книжки.

Нагадаємо, сам табір працював без необхідних дозвільних документів. Про це стало відомо після того, як там отруїлися діти АТОвців. Нині 30 дітей з різними симптомами перебувають на обстежені у територіальному медичному об'єднанні Бердянська.

Загалом у таборі перебувала 261 дитина віком від 9 до 17 років. Діти АТОвців, переважно із Дніпропетровської області, заїхали до табору 11 липня.

Як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, у Бердянському таборі отруїлися діти АТОвців. Сьогодні, 20 липня, на місце події терміново виїхала комісія.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя