Бердянський табір, в якому потруїлися діти, працював без дозвільних документів

У червні-липні дитячий табір, що працює на базі дитячого оздоровчого санаторія "Лазурний" в Бердянську, декілька разів перевіряли, але згоди на його відкриття не дали

Про це на брифінгу розповіла керівник Департаменту охорони здоров'я ЗОДА Вікторія Клименко, передає портал Depo.Запоріжжя.

Наразі 30 захворілих дітей з табору відправили до територіального медичного об'єднання Бердянська, де спеціально для цього розгорнули додаткові ліжка. У дітей спостерігаються різні симптоми. У когось – діарея, у когось – нудота, у інших – невелика температура - 37,4. Дітям і персоналу зробили необхідні аналізи, матеріал відправлений на дослідження. На попередні результати чекають у понеділок, 24 липня.

Причини хвороби наразі не встановлені. Бердянська міська рада вже звернулася до правоохоронних органів з приводу того, що дитячий табір працював без дозволу. Відповідне звернення готуватиме і Департамент здоров'я Запорізької ОДА.

Загалом у таборі перебувала 261 дитина віком від 9 до 17 років. Діти АТОвців, переважно із Дніпропетровської області, заїхали до табору 11 липня.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, у Бердянському таборі отруїлися діти АТОвців. Сьогодні, 20 липня, на місце події терміново виїхала комісія.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook