У власника бердянського табору кажуть, що захворілі діти привезли інфекцію з дому

Перші захворілі з'явилися в таборі, що працює на базі бердянського санаторію "Лазурний", власником якого є ПАТ "Приазовкурорт", ще у суботу, 15 липня

Про це повідомив заступник директора ПАТ "Приазовкурорт" Сергій Головін, передає портал Depo.Запоріжжя.

Перші двоє захворілих з'явилися у таборі для дітей АТОвців бердянського санаторію "Лазурний" за чотири дні від початку зміни. Через що заступник директора ПАТ "Приазовкурорт" Сергій Головін каже, що діти привезли інфекцію з дому.

Першим захворілим дали ліки і, начебто, після цього симптоми отруєння: блювота, нудота і пронос в них припинилися. Утім вже за кілька днів, кількість захворілих почала зростати. За станом на 14:00 20 липня на поганий стан здоров'я поскаржилися 30 дітей. Їх відправили до територіального медичного об'єднання Бердянська, де спеціально для цього розгорнули додаткові ліжка.

Нагадаємо, сьогодні 20 липня, стало відомо про масове отруєння дітей АТОвців з Дніпропетровської і Запорізької областей в оздоровчому таборі Бердянська. Уже відомо, що бердянський табір, в якому потруїлися діти, працював без дозвільних документів, а дітей АТОвців годував персонал без санітарних книжок. Поліція порушила кримінальну справу через масове отруєння дітей в бердянському таборі. Маленькі відпочивальники розповідають батькам про табір жахливі речі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя