Військові, чиновники і активісти: Хто висунувся у мери Запоріжжя

Запорізький тервиборчком зареєстрував десять кандидатів на посаду міського голови 
 

Військові, чиновники і активісти: Хто ви…

Виборча комісія мала назвати усіх кандидатів на посаду міського голови Запоріжжя до 2 жовтня. Наразі відомо про десять кандидатів, які балотуються в мери. Серед них чинний мер Запоріжжя, активісти, чиновники та військові.

Володимир Буряк

Володимир Буряк

Володимир Буряк – 55 років, чинний міський голова Запоріжжя. На посаду висунутий Партією Володимира Буряка "Єднання". Працював у дирекції комбінату "Запоріжсталь" і був не публічною персоною. У 2015 році Буряк переміг на виборах міського голови як самовисуванець. Користувався підтримкою партії "Опозиційний блок", у 2019 році невдало балотувався у Верховну Раду України. Перед місцевими виборами заявив про створення "першої регіональної партії" від якої висунувся на мери.

Читайте також

З якої психозброї "слуги" гатитимуть по Буряку

Олеся Крамаренко

Олеся Крамаренко

Олеся Крамаренко – 38 років, екологічна активістка. На посаду висунулася від партії "За майбутнє". Очолює громадську організацію "Дзига". Відома участю в акціях проти забрудення довкілля промисловими підприємствами. Крамаренко лобіювала запуск у Запоріжжі мобільної лабораторії моніторингу довкілля. Була помічницею депутата міської ради від партії "Самопоміч". До партії "За майбутнє" приєдналася напередодні виборів.

Читайте також 

У мери Запоріжжя балотуватиметься екоактивістка: Що про неї відомо

Дмитро Осипов

Дмитро Осипов

Дмитро Осипов – підполковник ЗСУ. На вибори міського голови пішов як самовисуванець. Член громадської організації "Запорізька обласна асоціація соціальної підтримки і захисту співробітників спецслужб "Співдружність". У 2019 році обіймав посаду начальника відділу підготовки управління ракетних військ і артилерії в оперативному управлінні командування "Південь". Політична партія "Справжні Дії" повідомляла, що Осипов буде висуватися на вибори від цієї політсили, але партії відмовили у реєстрації на виборах. 

Читайте також 

У мери Запоріжжя балотуватиметься підполковник ЗСУ: Що про нього відомо

Валерій Прозапас

Валерій Прозапас

Валерій Прозапас – 43 роки, підприємець і ветеран АТО. На виборах міського голови буде представляти партію "Європейська Солідарність". Має бізнес, пов'язаний з будівництвом. Брав активну участь у Революції Гідності.  У 2014 році вирушив на фронт, де воював півроку. У 2017 році став одним з героїв стрічки "Січ", яку зняло Радіо Свободи. Брав участь у проекті "Один день з президентом" у 2018 році. 

Читайте також 

"Європейська солідарність" спорядила у мери Запоріжжя АТОвця й блогера: Що про нього відомо

Юрій Ружин

Юрій Ружин

Юрій Ружин – 48 років, чинний депутат Запорізької обласної ради. На вибори пішов від політичної сили "Радикальна партія Олега Ляшка". Очолює формування з охорони громадського порядку "Хортицький полк". У політику прийшов з бізнесу, наразі підприємства записані на дружину Ружина. Давав свідчення на стороні потерпілих у справі "смотрящего" Євгена Анісімова. До обласної ради потрапив від "Радикальної партії". 

Читайте також 

У мери Запоріжжя йде "радикал" з обласної ради: Чим він відомий

Віталій Рябцев

Віталій Рябцев

Віталій Рябцев – 44 роки, депутат Запорізької міської ради. Був висунутий на посаду мера від партії "Батьківщина". На Рябцева зареєстрований бізнес з передачі в оренду нерухомості та медіа "Акцент". До міської ради був обраний від "Батьківщини" у 2015 році. Наразі очолює міську організацію партії. Активно критикує чинного міського голову Запоріжжя і позиціонує себе як його непримиренний противник. 

Читайте також 

"Батьківщина" висунула в мери Запоріжжя свого міського лідера: Що про нього відомо

Елла Слепян

Елла Слепян

Елла Слепян – 52 роки, колишня чиновниця міської ради та облдержадміністрації. На посаду висунута партією "Наш Край". Слепян працювала в органах місцевого самоврядування з 1993 року. Посади чиновниці майже завжди були пов'язані з фінансово-економічним напрямком роботи. Обіймала посаду у Запорізькій ОДА за Олександра Пеклушенка. Після Революції Гідності зуміла залишитися на державній службі і отримати посаду заступниці голови ОДА. З посади була звільнена у 2019 році. У гучних корупційних скандалах помічена не була. 

Читайте також 

У Запоріжжі на посаду мера висунуто колишню виконувачку обов’язки губернатора: Що про неї відомо

Денис Тарасов

Денис Тарасов

Денис Тарасов – 40 років, активіст. На виборах міського голови представлятиме партію "Сила Людей". Тарасов має юридичну освіту і володіє бізнесом. У 2018 році Тарасов став одним з активістів, які виступили проти вирубки і забудови сквера Яланського. За словами активіста, під час протистоянь з забудовниками він отримав тілесні ушкодження, а на його сім'ю здійснювали тиск. У 2019 році невдало балотувався до Верховної Ради від партії "Сила Людей".

Читайте також 

На мера Запоріжжя висунувся активіст-антизабудовник: Що про нього відомо

Віталій Тишечко

Віталій Тишечко

Віталій Тишечко – 41 рік, депутат Запорізької міської ради і заступник голови ЗОДА. На виборах представлятиме партію "Слуга Народу". Директор страхової компанії "Мотор-Гарант". Був обраний до міської ради у 2015 році, де приєднався до фракції "Нова політика". За час депутатства не був помічений у скандалах та активній публічній діяльності. До депутатства його карьера була тісно пов'язана з підприємством "Мотор Січ". Улітку Тишечка був представлений як заступник голови Запорізької ОДА. У цей же період стало відомо, що він буде йти на мери від "Слуги Народу".

Читайте також 

Що відомо про Віталія Тишечка, якого "слуги народу" висунули в мери Запоріжжя

Віктор Хоцький

Віктор Хоцький

Віктор Хоцький – 58 років, заступник директора департаменту міської ради Запоріжжя. На вибори був зареєстрований як самовисуванець. Хоцький майже три десятиліття пропрацював у органах місцевого самоврядування Запоріжжя. Відомим став після скандалу з реконструкцією проспекту Маяковського у 2016 році. Чинний міський голова звинуватив Хоцького у зриві реконструкції та звільнив з посади. Після скандалу чиновник пішов на військову службу у 55-ту артилерійську бригаду. Згодом повернувся на роботу в департамент, з якого його звільнили. Участю у діяльності політичних сил не відомий.

Читайте також 

В мери Запоріжжя висунувся "екс-опальний" чиновник міськради: Що про нього відомо

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Запоріжжя.Depo

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"