В мери Запоріжжя висунувся "екс-опальний" чиновник міськради: Що про нього відомо

На посаду міського голови Запоріжжя претендуватиме заступник керівника одного департаментів мерії Віктор Хоцький
 

В мери Запоріжжя висунувся "екс-опальний…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя

Міська територіальна виборча комісія зареєструвала Віктора Хоцького як кандидата в мери Запоріжжя 22 вересня. На посаду чиновник мерії балотуватиметься як самовисуванець. 

Віктору Хоцькому 58 років, має двох синів. Родом чиновник із Благовіщенки Більмацького району. Карьера Хоцького пов'язана з роботою в органах місцевого самоврядування. На посадах в міській раді та районних адміністраціях міста чиновник пропрацював близько трьох десятиліть. Зокрема, Хоцький багато років працював у Орджонікідзевській та Шевченківській райадміністраціях Запоріжжя. 

Наразі Хоцький є заступником директора департаменту благоустрою та інфраструктури Запорізької міської ради. 

У публічному просторі міста чиновник запам'ятався гучним звільненням з посади керівника департаменту інфраструктури міськради у 2016 році. Чинний мер Запоріжжя Володимир Буряк звільнив Хоцького, звинувативши у зриві реконструкції проспекту Маяковського. 

Ситуація набула широкого розголосу в запорізьких ЗМІ. Це був один із перших випадків звільнення чиновників мерії з винесенням цього процесу на публіку.  Разом із Хоцьким "на горіхи" отримав і керівник Управління капітального будівництва.

Після звільнення Віктор Хоцький перейшов на військову службу у 55-ту артилерійську бригаду "Запорозька Січ" у званні майора. Офіцерське звання Хоцький, за його власними словами, отримав беручи участь у військових сборах після строкової служби. У декларації за 2018 рік Хоцький зазначав, що у військовій частині обіймає посаду помічника начальника оперативного відділу. 

В "опалі" у міської влади Хоцький надовго не залишився. Повернувся на роботу у мерію Запоріжжя – в департамент, з якого його звільнили, на посаду заступника директора.

У декларації за 2019 рік Хоцький зазначив, що має у власності будинок та дві земельні ділянки у селі Благовіщенка. Нерухомості у Запоріжжі ним не задекларовано. Чиновник володіє раритетним автомобілем Ford Taunus, а також має право на керування автомобіля Volkswagen, яким володіє його син. Серед іншого майна у власності Хоцького зазначені акції підприємства "Запоріжсталь".

Програма, з якою йде на вибори Віктор Хоцький, поки не відома. Про участь у політичних силах та організація чиновник раніше не заявляв.

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"