У мери Запоріжжя йде "радикал" з обласної ради: Чим він відомий

В осередку "Радикальної партії Ляшка" висунули Юрія Ружина кандидатом на посаду міського голови Запоріжжя
 

У мери Запоріжжя йде "радикал" з обласно…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя

Територіальний осередок "Радикальної партії Олега Ляшка" провів конференцію, на якій визначився з кандидатами на місцеві вибори у Запорізькій області. На мерське крісло від політичної сили буде претендувати нинішній депутат обласної ради Юрій Ружин. 

Юрію Ружину 48 років, одружений має двох доньок і живе у Запоріжжі. Наразі Ружин є депутатом Запорізької обласної ради від "Радикальної партії Ляшка" і очолює формування з охорони громадського порядку "Хортицький полк".

У 2015 році Ружин успішно пройшов до Запорізької обласної ради, де став членом постійної депутатської комісії з питань будівництва, транспорту, зв'язку та паливно-енергетичного комплексу.

До депутатської кар'єри діяльність Ружина пов'язують з підприємництвом.

У деклараціях до Національного агентства з питань запобігання корупції зазначається, що дружина Ружина володіє низкою компаній. Сам висуванець у мери, не володіє бізнесом і жодними корпоративними правами, але має цінні папери "Запорізького шиноремонтного заводу".

Сім'я Ружина володіє правами на торговельні знаки "Хортицький полк", "Кінний театр Запорозькі козаки", "ЧВК Хорт" та "Козацька залога". На Юрія Ружина задекларований  будинок у Запоріжжі, котедж та земельна ділянка у курортній Кирилівці на березі Азовського моря.

Ружин давав свідчення на стороні потерпілих у справі запорізького "смотрящего" Євгенія Анісімова ("Анісіма"). У 2013 році низка підприємців із Запоріжжя звинуватили бізнесмена Анісімова у поборах і спробах забрати їх бізнес. Розгляд справи "Анісіма" триває і досі. 

З 2014 року Юрій Ружин почав позиціювати себе як командир "Хортицького полку" і все менше як підприємець. Курував організацію приватних заходів для активістів і ЗМІ у Запоріжжі.

У Запорізькій області Ружин є однією із впливових фігур регіонального осередку "Радикальної партії Ляшко" і його висування на ключову посаду у місцевому самоврядуванні не стало несподіванкою. 

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Запоріжжя.Depo

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"