Що відомо про Віталія Тишечка, якого "слуги народу" висунули в мери Запоріжжя

Менеджер з орбіти Богуслаєва більшу частину кар'єри пройшов на "Мотор-Січі" і в публічній площині не світився

Що відомо про Віталія Тишечка, якого "сл…

Сьогодні в Запоріжжі співпало дві помітні і певним чином взаємовпов'язані політичні події: до міста завітав президент України Володимир Зеленський, а його політична сила висунула свого кандидати в мери на майбутніх місцевих виборах. Останнім став екс-менеджер Богуслаєва, депутат Запорізької міськради Віталій Тишечко.

Кандидата в мери Запоріжжя від "Слуги народу" представив Михайло Федоров – міністр цифрової трансформації України та голова Запорізької обласної організації партії. Тижнем раніше голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін представив Тишечка як свого першого заступника. До цього йшлося, що Тишечко обійме посаду заступника, на якій відповідатиме за промисловість та розвиток інфраструктури, житлово-комунальне господарство та капітальне будівництво, зокрема, дороги. При цьому голова ОДА не прокоментував, куди подівся попередник Тишечки – Іван Федоров. Власне, так Тишечко був заведений у інформаційний простір. Загалом же про "свіжоспеченого" заступника і кандидата невідомо, окрім стислої офіційної біографії, практично нічого.

Народився 26 жовтня 1978 року в Запоріжжі. В 2001-му закінчив Національний аерокосмічний університет ім. Жуковського "Харківський авіаційний інститут", факультет "Технологія будування авіаційних двигунів", інженер-механік. За п'ять років додався Інститут післядипломної освіти Гуманітарного університету "Запорізький інститут державного та муніципального управління" – там Тишечко вивчав економіку підприємств, аби стати спеціалістом з фінансів. В 2017–2019 роках – Міжнародний інститут бізнесу (МВА), Executive МВА.

Кар'єру майбутній чиновник будував виключно на ВАТ "Мотор-Січ", прийшовши туди одразу по закінченню вишу. Спочатку – як інженер-технолог випробувального цеху, з 2004-го – як начальник бюро зовнішнього правового забезпечення та підготовки спеціалістів вищої кваліфікації, з 2008 по 2017 роки – як заступник начальника управління кадрів. А з 2017 року і по теперішній час обіймає посаду директора ТДВ "Страхова компанія "Мотор-Гарант".

Разом з тим, в 2015-му він пройшов до Запорізької міськради як мажоритарник, доєднавшись там до фракції "Нова політика". Оскандалитися чи прославитися в депутатському кріслі не встиг.

Згідно з декларацією, з матеріальних благ в Тишечка є лише запорізька квартира площею 54,71 кв. м. за 540 тисяч гривень, яку він купив пару років тому. Машин та іншої нерухомості в потенційного мера нема. Те ж саме стосується і грошових коштів: з доходів чиновник задекларував тільки зарплату ( 612 358 грн за 2019 рік, 731 253 грн за 2018-й), пенсію (45 031 і 36 240 грн відповідно, недорогі путівки, в 2018-му – матдопомогу в 20 тисяч гривень, і в обидва роки – стабільне "додаткове благо" в 25 тис. грн. Що стосується грошових активів, то рік тому він задекларував 200 тис. грн, а цьогоріч – вже 450 тис. грн. Крім того, в 2018-му він брав кредит в 2,57 тис. грн у "УкрСибБанка".

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"