У мери Запоріжжя балотуватиметься екоактивістка: Що про неї відомо

Екоактивістку Олесю Крамаренко висунуто кандидатом на посаду міського голови Запоріжжя 19 вересня

У мери Запоріжжя балотуватиметься екоакт…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя.

Партія "За Майбутнє" провела обласні загальні збори, на яких представила частину кандидатів на місцеві вибори у Запоріжжі. Запорізьку екоактивістку Олесю Крамаренко представили як кандидата партії на посаду міського голови Запоріжжя.

Олесі Крамаренко 38 років, вона родом із Луганської області. У Запоріжжі екоактивістка отримала вищу освіту у Запорізькому національному університеті. До висування у мери Крамаренко була відома своєю громадською діяльністю з питань забруднення навколишнього середовища у Запоріжжі.

У якості екоактивістки Крамаренко почала з'являтися у запорізькому інформаційному полі з 2013 року. Активістка брала участь у заходах щодо складної екологічної ситуації у місті та виступала з екологічними ініціативами. За цей період Крамаренко стала одним із основних коментаторів екологічної тематики для ЗМІ у Запоріжжі.

У 2016 році стало відомо, що Крамаренко пішла помічницею до депутата міської ради Запоріжжя від "Самопомочі" Віктора Пріта. У цій якості опікувалася екологічними питаннями. Влітку 2020 року залишила посаду помічника депутата.

Наразі Олеся Крамаренко керує міською громадською організацією "Дзиґа", яка була створена у 2018 році. Основним напрямком діяльності організації є питання запобігання забрудненню довкілля. "Дзиґа" пропагувала встановлення датчиків пилу, озеленення міста, а також інших екологічних проектів у Запоріжжі і області.

Крамаренко активно лобіювала відновлення роботи мобільної лабораторії моніторингу забруднення навколишнього середовища. Екоактивістка часто виступала у ЗМІ з питаннями необхідності роботи такої лабораторії, а також брала участь у організації мітингів і протестів. У 2019 році мобільна лабораторія розпочала свою роботу у Запоріжжі.

Влітку 2020 року Крамаренко заявила, що балотуватиметься на місцевих виборах від партії "За Майбутнє". Донедавна не було відомо, на яку саме посаду в органах місцевого самоврядування претендуватиме активістка. Нині Крамаренко є одним з головних облич політсили на місцевих виборах у Запоріжжі.

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Запоріжжя.Depo

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"