Директору запорізького автогосподарства закидають розкрадання 210 бюджетних тисяч

Орджонікідзевський райсуд Запоріжжя розгляне клопотання про відсторонення від посади керівника КП "Автогосподарство" та обрання йому запобіжного заходу

Директорові КП "Автогосподарство" Запорізької обласної ради повідомили про підозру у розтраті та привласненні грошових коштів підприємства. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у прес-службі обласної прокуратури. Керівнику закидають завдання збитків у сумі 210 тис. грн.

Правоохоронці подали до  Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя клопотання про відсторонення керівника КП "Автогосподарство"  від посади та обрання йому запобіжного заходу.

Санкція ч.2 ст. 191 КК України, за якою деректорові оголосили підозру,   передбачає покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, 1 листопада на підприємстві, що рекламувалося керівниками області як засіб створення конкуренції на ринку перевезень, відбулися обшуки. Пізніше очільник області Костянтин Бриль заявив, що перевірки на комунальному підприємстві "Автогосподарство" були ініційовані облдержадміністрацією за висновками матеріалів, наданих Антикорупційною комісією при ОДА.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя