Обшуки у запорізького комунального автоперевізника ініціювала ЗОДА

Очільник Запорізької ОДА прокоментував обшуки на підприємстві, яке рекламував як засіб створення конкуренції на ринку перевезень

Перевірки на комунальному підприємстві "Автогосподарство" були ініційовані облдержадміністрацією за висновками матеріалів, наданих Антикорупційною комісією при ОДА. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив очільник Запорізької області Костянтин Бриль, передає портал Depo.Запоріжжя. За його словами, зважаючи на чисельні скарги з боку громадян, дії керівництва комунального підприємства давно знаходиться під прискіпливою увагою облдержадміністрації.

"Оскільки "Автогосподарство ", як комунальне підприємство підпорядковане обласній раді, свої звернення фахівці ОДА неодноразово надсилали керівництву облради. Це стосувалось чисельних порушень з боку керівництва КП, серед яких - саботування роботи господарства та розкрадання бюджетних коштів. Тож, в підсумку для очищення комунального підприємства від корупції, облдержадміністрація звернулась до Департаменту захисту економіки Національної поліції.
Впевнений, правоохоронці поставлять крапку у цьому питанні. А комунальне підприємство нарешті почне ефективно працювати на благо мешканців нашого регіону", - зазначив Бриль.

Нагадаємо, сьогодні протягом дня відбуваються обшуки на комунальному підприємстві “Автогосподарство”. Воно відомо тим, що рекламувалося керівниками області як засіб створення конкуренції на ринку перевезень, що має стати прибутковим.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя