У Запоріжжі замість маршруток працюватимуть “козацькі возики” з водіями у вишиванках

Обласна влада презентувала нові комунальні автобуси "Козацький возик"

Презентація обласного комунального підприємства "Автогосподарство" відбулася в Запоріжжі сьогодні, 18 липня. Про це повідомляє Depo.Запоріжжя.

Підприємство наразі має 34 автобуси ("спринтери", "Богдани" та великі автобуси), на них працюватимуть 48 водіїв. Поки що компанія обслуговуватиме лише приміські маршрути - "Запоріжжя-Балабине", "Запоріжжя-Кушугум" та "Запоріжжя-Малокатеринівка".

Увагу всіх присутніх привернула уніформа водіїв - вишиванка. У холодну пору року її доповнюватиме піджак. Автобуси підприємства отримали назву "Козацький возик". Відповідний напис із логотипом нанесений на кожен автобус. Презентація відповідала цій концепції - зокрема, перед її початком виступили бандуристи. 

Однак, переконують представники влади, такий етностиль буде не єдиною перевагою нового перевізника. Тут працюватимуть тільки ті водії, які не мали жодних нарікань на роботі. Керівництво слідкуватиме, аби співробітники завжди були привітними з пасажирами. Кожному обов'язково видаватимуть талон. Ціна на проїзд не зміниться - 5, 6 та 9 гривень.

На роботу КП було виділено 6 мільйонів гривень з обласного бюджету. Найближчим часом у "Автогосподарстві" планують придбати нові автобуси за рахунок кредитів Європейського інвестиційного банку. Місцева влада сподівається, що подібне підприємство працюватиме і на міських маршрутках та поступово витіснить "спринтери".

Запоріжців возитимуть автобуси з водіями у вишиванках - фото 1

Запоріжців возитимуть автобуси з водіями у вишиванках - фото 3

Запоріжців возитимуть автобуси з водіями у вишиванках - фото 4

Запоріжців возитимуть автобуси з водіями у вишиванках - фото 5

Запоріжців возитимуть автобуси з водіями у вишиванках - фото 6

Запоріжців возитимуть автобуси з водіями у вишиванках - фото 7

Запоріжців возитимуть автобуси з водіями у вишиванках - фото 8

Запоріжців возитимуть автобуси з водіями у вишиванках - фото 9

 

  

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя