У Запоріжжі обшукують розрекламованого обласною владою перевізника

Керівництво комунального підприємства “Автогосподарство” підозрюють у розкраданні коштів

Обшуки на комунальному підприємстві "Автогосподарство" відбуваються в Запоріжжі сьогодні, 1 листопада. Підприємство відомо тим, що рекламувалося керівниками області як засіб створення конкуренції на ринку перевезень, що має стати прибутковим, передає Depo.Запоріжжя з посиланням на "Громадське Запоріжжя". 

Обшуки проводяться за адресою підприємства по вулиці Сєдова поліцейськими Управління захисту економіки та працівниками Запорізької місцевої прокуратури №2, повідомив її керівник Роман Мазурик. 

Перевірка стосується розкрадання державних коштів керівництвом підприємства. Йдеться про невиконання умов перевезення, а саме невідповідність заявленній кількості автомобілів на маршруті реальній. Виявилося, що КП орендувало транспортні засоби для перевезень, проте орендодавці не виконали частину вимог. 

Згідно з реєстром транспортних засобів, на балансі КП "Автогосподарство" немає жодного автобусу. Загалом підприємство володіє 10 авто, дев’ять з яких легкові.

Оновлене КП "Автогосподарство" було презентоване у липні цього року. Голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль зазначав, що з цього підприємства почнеться наведення ладу у перевезеннях. На презентацію водіїв одягли у вишиванки, запросили бандуристів, та представили бренд перевізника – "Козацький возик".

У Запоріжжі обшукують розрекламованого обласною владою перевізника - фото 1

У Запоріжжі обшукують розрекламованого обласною владою перевізника - фото 2

Фото: vv.com.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя