Завершено розслідування щодо запорізького "смотрящего" часів Януковича. Попереду – суд

Запорізька обласна прокуратура прозвітувала про закінчення розслідування щодо Євгена Анісімова ("Анісіма"), якого за часів Януковича вважали смотрящим за Запоріжжям

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу прокуратури.

Досудове розслідування відбувалося за спеціальною процедурою, адже Анісімов перебуває в бігах та у розшуку. Нині воно завершено. Після того, як адвокати підозрюваного ознайомляться з матеріалами справи, обвинувальний акт стосовно "Анісіма" буде направлено до суду.

Нагадаємо, йому інкримінують цілий "букет" злочинів, зокрема, створення злочинної організації, заволодіння майном, вимагання, переробку зброї тощо.. Нині Анісімова оголошено у міжнародний розшук, йому заочно обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Раніше прокуратура домоглася заочного розслідування у справі "Анісіма".

Нагадаємо, 22 грудня 2017 року прокуратура додатково повідомила про підозру Анісімову. Також нагадаємо, Анісімова ("Анісіма") вважали смотрящим за Запоріжжям часів Януковича. За деякими даними, вже на початку правління Януковича, у березні 2010 року, політичну систему Запоріжжя почали переробляти під "модель Донецька", Анісімов був однією з ланок цієї "переробки".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя