Зробити Анісімова "запорізьким смотрящім" вирішили одразу після перемоги Януковича, - депутат

Колишній заступник голови Запорізької ОДА, а нині бізнесмен та депутат облради Геннадій Фукс розповів у інтерв'ю журналісту Тарасу Білці деякі невідомі раніше деталі про керування регіоном у часи Януковича

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на проект "Bilka Talk".

Він зокрема заявив, що вже на початку правління Януковича, у березні 2010 року, політичну систему Запоріжжя перероблятимуть під "модель Донецька".

"Ми розуміли, що по деяких регіонах будуть визначені певні представники партії чи Києва, які будуть спостерігати, як відбуваються процеси", - загадав він, додавши, що пізніше цих людей почали називати "смотрящими".

Ці смотрящі, за словами Фукса, серед іншого визначали кадрову політику в силових структурах - висували кандидатів на затвердження та координували їхні дії.

Те, що Анісімов буде "представником від Києва" на Запоріжжі, Фукс почув у будівлі ОДА вже через 10 днів після виборів, на яких виграв Янукович (згодом новий президент призначить "свого" керівника ОДА, і сам Фукс вже не буде чиновником).

Ця деталь є цікавою, адже до 2011 року прізвище Анісімова у публічному просторі майже не лунало - ЗМІ якийсь час навіть не мали фото людини, яку почали називати "тіньовим керівником" регіону.

Нагадаємо, 22 грудня прокуратура додатково повідомила про підозру Анісімову.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя