Запорізькі спортсмени здобули три медалі на Всесвітній Літній Універсіаді

Збірна України посіла 11 місце на ХХХ Літній Універсіаді, яка відбулася у Неаполі

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Українська збірна здобула 20 нагород (шість золотих, сім срібних та сім бронзових медалей). У складі національної збірної виступало четверо студентів НУ "Запорізька політехніка", ще троє представників запорізького спорту виступали за виші інших областей.

Із золотом повернулася додому представниця Федерації легкої атлетики Запорізької області Катерина Климюк (Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка С. Дем’янчука), яка стала чемпіонкою Всесвітьної універсіади у складі естафети 4х400 м.

Срібними призерами студентських змагань стали студенти НУ "Запорізька політехніка" Юрій Кондраков та Андрій Мироненко, які  у складі другої збірної України з баскетболу посіли друге місце Всесвітньої Універсіади, програвши у фіналі  збурній США.

У змаганнях з дзюдо найкращий результат серед запоріжців показала Марія Скора (Глухівський національний педагогічний університет ім. О. Довженка), яка стала п’ятою у ваговій категорії до 57 кг. У поєдинку за бронзу Марія Скора на жаль теж програла, третє місце здобула росіянка Наталя Голомідова, а запоріжанка завершила Універсіаду на п’ятому місці.

У вазі до 90 кг Віталій Шепель (НУ "Запорізька політехніка") посів дев’яте місце. Богдан Зусько (Глухівський національний педагогічний університет ім. О. Довженка) у ваговій категорії до 81 кг програв у стартовому поєдинку.

У складі жіночої з волейболу 14 місце посіла на змаганнях студентка Національного університету "Запорізька політехніка" Олена Напалкова.

У змаганнях з плавання Дмитро Омельков (Харківська державна академія фізичної культури) в кваліфікації показав 23-й результат на дистанції 400 м вільним стилем (3:56.44) і 30-й на дистанції 200 м вільним стилем (1:22.71).

Нагадаємо, ювілейна тридцята Всесвітня літня Універсіада стартувала в Неаполі (Італія) 3 липня.