Запорізькі спортсмени здобули три медалі на чемпіонаті Європи

Українські веслувальники завоювали три золоті та одну срібну медалі на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное на марафонських дистанціях, який відбувся у французькому містечку Десіз

Запорізькі спортсмени здобули три медалі…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу ЗОДА.

Три з чотирьох нагород – на рахунку представників Запорізької області – спортсменів з міста Енергодар Людмили Бабак та Дениса Давидова.

Минулого року Людмила Бабак отримала від облдержадміністрації сертифікат на придбання спортивного човна, на якому цього року в короткому марафоні на 3400 метрів дівчина виборола чемпіонство Європи з результатом 00:18:57.30. Крім цього, вона здобула другу золоту медаль на довгій дистанції 15,25 км, показавши результат 1:23.21,59. Відтепер на рахунку Людмили вже п’ять золотих медалей чемпіонатів Європи.

Денис Давидов також поповнив чемпіонську скарбничку Запорізького краю золотою нагородою континентальної першості на дистанції 22,55 км серед спортсменів до 23 років.

У загальнокомандному заліку збірна команда України посіла 4 місце, а за кількістю золотих медалей поділила друге місце з Францією та Данією (на першому місці Угорщина, на рахунку якої дев’ять золотих медалей).

Нагадаємо, Зеленський нагородив орденом запорізького футболіста.