Запорізькі спортсмени вдесяте стали володарями Кубка України з греко-римської боротьби

Кубок України з греко-римської боротьби відбувся у Запоріжжі

Запорізькі спортсмени вдесяте стали воло…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

У заключному старті передолімпійського року взяли участь 177 класиків з усієї України. Окрім мотивації, потрапити в збірну України, яка наступного року боротиметься за олімпійські ліцензії в Токіо-2020, у запорізької команди була додаткова мотивація для гарного виступу. Дев’ять разів запорізькі класики ставали володарями Кубка України. За умови величезної конкуренції, господарям килима вдалося залишити почесний трофей у себе вдесяте.

Друге місце в командному заліку Кубка України посіла команда Київської області, третьою стала команда Дніпра.

Нагадаємо, запорізькі спортсмени здобули три медалі на чемпіонаті України з веслування.