Запорізькі паралімпійці вибороли перші медалі

"Срібло" і "бронзу" принесли в скарбничку Національної збірної України на Паралімпіаді в Токіо запорізькі спортсмени

Журналіст регіональної редакції Depo.Запоріжжя
Запорізькі паралімпійці вибороли перші м…

У запорізьких паралімпійців – перші медалі. Про успіхи спортсменів повідомила заступниця голови Запорізької ОДА Злата Некрасова, яка курує, зокрема, питання спорту.

Чемпіон Паралімпійських ігор-2016 з настільного тенісу Максим Николенко став бронзовим призером Паралімпіаді в Токіо. Тенісом хлопець займається 10 років, його першим тренером була бабуся.

Максим Николенко

А запорізький спортсмен Кирило Гаращенко виборов срібну нагороду Паралімпіади в Токіо в плаванні на дистанції 400 метрів вільним стилем. Паралімпіада в Токіо – дебютна для Гаращенка, але 23-річний хлопець має у своєму активі срібну та дві бронзові нагороди світових першостей, він дворазовий чемпіон Європи, також він п’ять разів вигравав "срібло" та тричі "бронзу" континентальних першостей.

Кирило Гаращенко

Україна продовжує перебувати в десятці найсильніших країн Паралімпіади, передає Depo.Запоріжжя.

Нагадаємо, срібним призером Олімпійських ігор в Токіо у змаганнях з греко-римської боротьби став запорізький спортсмен Парвіз Насібов.