Запорізька поліція відреагувала на плани створення "козачого патруля" прокремлівським "отаманом"

Анонсоване Мелітопольським куренем Козацького Війська Запорозького Низового громадське формування з охорони громадського порядку поки існує лише у мріях його організаторів
 

Запорізька поліція відреагувала на плани…

Про це свідчить коментар поліції з приводу створення "козачого патруля", передає Depo.Запоріжжя.

У поліції повідомили, що анонсоване козаками громадське формування може бути створено лише відповідно до законів України. Рішення про його створення має бути підтримане відповідним органом Національної поліції чи підрозділом Дерприкордслужби. Із цими органами мають бути узгоджені положення (статут), інформація про склад керівного органу, а також список членів формування.  

Наразі ж жодних статутних матеріалів від  Мелітопольського куреня Козацького Війська Запорозького Низового для узгодження до керівництва ГУНП в Запорізькій області не надходило.

У поліції також зауважили, що  згідно чинного законодавства свою діяльність громадські формування з охорони громадського порядку і державного кордону проводять виключно під контролем органів Національної поліції.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що промосковське Запорозьке військо низове відкрило канцелярію у Мелітополі, на базі якої планує створити формування з охорони громадського порядку – для патрулювання сіл та співпраці з Бердянським прикордонним загоном. Запорозьке військо низове очолює Олександр Панченко, який 2014 року отримував прямі вказівки радника Президента РФ Володимира Путіна Сергія Глазьєва щодо організації російського заколоту в Запоріжжі.

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Запоріжжя.Depo

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"