У Запорізькій області керований Кремлем козачий отаман заходився створювати "народну поліцію"

Промосковське Запорозьке військо низове відкрило канцелярію у Мелітополі, на базі якої планує створити формування з охорони громадського порядку
 

У Запорізькій області керований Кремлем…
Олександр Панченко під час візиту до Запоріжжя Віктора Януковича у січні 2010 року

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА-Мелітополь.

Запорозьке військо низове, очолюване Олександром Панченком, який 2014 року отримував прямі вказівки радника Президента РФ Володимира Путіна Сергія Глазьєва щодо організації російського заколоту в Запоріжжі, урочисто відкрило канцелярію Мелітопольського куреня Запорізького війська низового.

Канцелярія використовуватиметься для координації дій козаків та для їхніх зібрань. Серед іншого, тут готують формування, яке, за словами козаків, в якості народної поліції, буде здійснити охорону громадського порядку. Козаки планують співпрацювати з Бердянським прикордонним загоном та патрулювати села.

Урочисте відкриття канцелярії. Панченко у першому ряді шостий ліворуч  

Нагадаємо, отамана "Козацького війська Запорізького низового" Олександра Панченка помістили до чистилища "Миротворця" після оприлюднення розшифровки телефонних переговорів радника Президента РФ Володимира Путіна Сергія Глазьєва з депутатом Держдуми Костянтином Затуліним від березня 2014 року. Панченко фігурує в розмовах кураторів "русской весни", як людина за допомогою якої росіяни сподіваються взяти регіон під свій контроль. Зокрема, уродженець Запоріжжя Глазьєв пропонує у цих розмовах заблокувати Запоріжжя, обрати там свою "облраду", яка, за його словами, присягне на вірність Кремлю. Ставка у блокуванні робилася на Панченка та його "козаків". У березні 2014 року Панченко перебував на зв'язку з Глазьєвим. Також нагадаємо, Олександр Панченко, який на початку російської агресії проти України, дійсно, сповідував відверто проросійські погляди, потім, начебто, нову українську владу прийняв. Від більш рішучих однодумців на отамана навіть посипалися звинувачення, мовляв "злив південний схід", не повставав проти "хунти". Утім, пасивність Панченко не врятувала його від неприємностей - спочатку, під час одного з козацьких заходів  активісти і проукраїнські козаки з бійкою вигнали його з Хортиці, а потім отаман зазнав "сміттєвої люстрації".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"