ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запоріжжя труїли сірковуглецем

Концентрація сірковуглецю у повітрі перевищила граничнодопустиму в півтори рази
Depo.
2 вересня 2016 16:09
ФОТО: depo.ua
Запоріжжя труїли сірковуглецем
Концентрація сірковуглецю у повітрі перевищила граничнодопустиму в півтори рази

Упродовж тижня – з 26 серпня по 1 вересня – Запоріжжя дихало отруйним “коктейлем” з пилу,сірковуглецю, фенолу і сірководню. Найбільше перевищення граничнодопустимої концентрації було зафіксовано по сірковуглецю – у півтори рази. Про це свідчать данні Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, передає портал Depo.Запоріжжя.

На цьому тижні фахівці відбирали проби у двох районах – Вознесенівському і Олександрівському, перевищення граничнодопустимих концентрацій шкідливих речовин зафіксували лише у Вознесенівському . Там на вулиці Волгоградській 30 серпня граничнодопустимі концентрації пилу були перевищені в 1,06 рази, фенолу - в 1,1 рази. Наступного дня, 1 вересня, на вулиці Брянській зафіксували цілий “букет” перевищень: по пилу – в 1,06 рази, фенолу - 1,2 рази, сірководню - 1,025 рази, сірковуглецю – півтори рази.

Нагадаємо, минулого тижня місто задихалася від фенолу, граничнодопустимі концентрації якого були перевищені в понад два рази.

Також нагадаємо, сірковуглець отруйний. При отруєнні виникають головний біль, запаморочення, судоми, втрата свідомості. Фенол – це промисловий забруднювач, який є вкрай токсичним для людини і тварин. Викликає порушення діяльності нервової і серцево-судинної системи, подразнююче діє на шкіру, слизові оболонки дихальних шляхів і очей. Сірководень – дуже токсичний газ, який навіть у незначних концентраціях подразнює дихальні шляхи і очі.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя