У Запоріжжі зафіксували шалені викиди фенолу в повітря

У Вознесенівському районі вміст фенолу у повітрі перевищив граничнодопустимі норми в два рази, сірковуглецю – в півтори
Depo.
26 серпня 2016 16:04
ФОТО: depo.ua
У Запоріжжі зафіксували шалені викиди фенолу в повітря
У Вознесенівському районі вміст фенолу у повітрі перевищив граничнодопустимі норми в два рази, сірковуглецю – в півтори

Запоріжжя вчергове потерпало від шкідливих викидів. Упродовж тижня – з 18 по 25 серпня – фахівці зареєстрували значне перевищення граничнодопустимих концентрацій шкідливих речовин у повітрі у Дніпровському і Вознесенівському районах. Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на дані Запорізького обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України.

Так на вулиці Тіліженка у Дніпровському районі 23 серпня було зареєстровано перевищення граничнодопустимого вмісту фенолу у повітрі в 1,23 рази, пилу – в 1,1 рази. Ще гірше було у Вознесенівському районі. Там вчора, 25 серпня, на вулиці Седова вміст пилу перевищував граничний норматив в 1,3 рази, сірковуглецю – у півтори рази, сірководню – в 1,1 рази, фенолу – в 2,1 рази. Того ж дня на улиці Антенній пилу було в 1,08 рази більше за граничнодопустимий вміст, фенолу - в 1,8 рази, сірководню - в 1,05 рази.

Нагадаємо, сірковуглець отруйний. При отруєнні виникають головний біль, запаморочення, судоми, втрата свідомості. Фенол – це промисловий забруднювач, який є вкрай токсичним для людини і тварин. Викликає порушення діяльності нервової і серцево-судинної системи, подразнююче діє на шкіру, слизові оболонки дихальних шляхів і очей. Сірководень – дуже токсичний газ, який навіть у незначних концентраціях подразнює дихальні шляхи і очі.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя