ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі руїни і довгобуди перетворять на житло для військових

Забезпечення бійців житлом очільник Запорізької області назвав одним зі своїх пріоритетів
Depo.
2 вересня 2016 17:17
ФОТО: depo.ua

У Запоріжжі кілька будівель хочуть перетворити на житло для військових. Про це під час свого звіту про сто днів роботи заявив сьогодні, 2 вересня, очільник Запорізької ОДА Костянтин Бриль, повыдомляэ портал Depo.Запоріжжя. Губернатор зазначив, що забезпечення бійців житлом є одним з його пріоритетів.

На житло для військових у Запоріжжі, зокрема, хочуть перетворити одну з будівель, що знаходиться на балансі Запорізького алюмінієвого комбінату. За словами губернатора, вже є певні домовленості з Фондом держмайна про передачу будівлі з балансу підприємства. Гуртожиток на 85 місць планують побудувати на території військової частини 3033. Крім того, Бриль заявив про плани добудувати дев’ятиповерхівку-довгобуд в Південному мікрорайоні Запоріжжя. Губернатор пропонує знайти на це кошти навпіл з містом. Квартири в багатоповерхівці очільник області також хоче надати військовим.

Крім того, Костянтин Бриль заявив, що буде добудована Кушугумська поліклініка і на її базі створять реабілітаційний центр для бійців.

Нагадаємо, перший губернаторський звіт Костянтина Бриля прозвучав сьогодні, 2 вересня, під час розширеного засідання Ради регіонального розвитку Запорізької області, яке й було присвячено ста дням роботи очільника ЗОДА. Про невдачі Костянтин Бриль під час звіту майже не згадував, до перемог відніс налагодження ефективної шефської допомоги військовим частинам, які дислокуються на Запоріжжі, початок боротьби з корупцією, насамперед, в медицині, намагання навести лад у землекористуванні завдяки програмі “Урожай”, на запорізьких курортах, в автоперевезеннях. Похвалився губернатор залученням інвестицій та коштів з держбюджету на інфраструктурні проекти, а також відзначив успіхи в децентралізації.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя