ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізький губернатор відзвітував про сто днів роботи - з екрану та наживо

Очільник Запорізької області Костянтин Бриль підбив підсумки своєї роботи за символічні сто днів
Depo.
2 вересня 2016 15:17
ФОТО: depo.ua
Запорізький губернатор відзвітував про сто днів роботи  - з екрану та наживо
Очільник Запорізької області Костянтин Бриль підбив підсумки своєї роботи за символічні сто днів

Перший губернаторський звіт Костянтина Бриля прозвучав сьогодні, 2 вересня, під час розширеного засідання Ради регіонального розвитку Запорізької області, яке й було присвячено ста дням роботи очільника ЗОДА. Звітував Бриль двічі – спочатку з великого екрану, потім – наживо з трибуни сесійної зали. Слухали його місцеві депутати різних рівнів, чиновники, кілька мерів, представники громадськості і журналісти. Проте важко сказати, що аудиторія була великою – в сесійній залі лишалися вільні місця. У ролі модератора зустрічі виступив голова Запорізької облради Григорій Самардак передає портал Depo.Запоріжжя.

Про невдачі Костянтин Бриль під час звіту майже не згадував, до перемог відніс налагодження ефективної шефської допомоги військовим частинам, які дислокуються на Запоріжжі, початок боротьби з корупцією, насамперед, в медицині, намагання навести лад у землекористуванні завдяки програмі “Урожай”, на запорізьких курортах, в автоперевезеннях. Похвалився губернатор залученням інвестицій та коштів з держбюджету на інфраструктурні проекти, а також відзначив успіхи в децентралізації.

Наприкінці звіту Костянтин Бриль відповів на питання аудиторії. Їх було небагато і вони дуже вдало дозволили очільнику області акцентувати увагу на інших досягненнях, зокрема, впровадженні інклюзивної освіти в регіоні.

Щодо гострих питань, то представник одного з місцевих ЗМІ поцікавився, за який кошт в інших місцевих виданнях виходять “іміджеві статті про губернатора”. Костянтин Бриль це заперечив, заявивши, що за іміджеві статті журналіст прийняв ті, що висвітлюють роботу Запорізької ОДА. Ще одне “гостре питання” було риторичним: “коли закінчиться прокурорське свавілля на Запоріжжі“. У відповідь губернатор вчергове поскаржився на непорозуміння з керівництвом обласної прокуратури.

Закінчив свій звіт Костянтин Бриль подякою народним депутатам, які ефективно працюють на благо регіону, та докором депутатам обласним, в роботі яких побачив “ознаки популізму”.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя