Запорізька спортсменка стала віце-чемпіонкою України з метання списа

У Кропивницькому стартував Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків 2004 року народження та молодше

Запорізька спортсменка стала віце-чемпіо…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

В перший день змагань срібло принесла Запорізькій області Валерія Риженко. У секторі метання списа запоріжанка показала в кращій спробі результат 35.20 м, який приніс їй друге місце національних змагань.

В бігу на 100 м у дівчат з новими особистими рекордами кваліфікувалися до фіналу Олександра Литвиненко — 13.27 сек, та Анна Гордіюк — 13.22 сек. У фіналі дівчата посіли сьоме і восьме місця відповідно.

У юнаків пройшов до фіналу на дистанції 100 м Генадій Макшанцев, в кваліфікації спортсмен показав час 11.99 сек, а в фіналі став восьмим з результатом 12.13 сек.

Нагадаємо, Зеленський нагородив орденом запорізького футболіста.