Оброблені в московській церкві запоріжці вважають, що в Україні "не війна за цілісність, а геноцид"

На сайті Запорізької єпархії УПЦ Московського патріархату оприлюднені результати так званого опитування, що його було проведено серед прихожан в останню неділю жовтня

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на сайт єпархії.

В "опитуванні", проведеному московською церквою на Запоріжжі, взяли участь 2500 прихожан. Окрім умовно "церковних" питань щодо статусу церкви та мови богослужінь, прихожанам ставили й відверто політичні. Зокрема щодо подій в Україні. З чотирьох варіантів, які, як і "опитування" в цілому, були маніпулятивними, прихожани обирали переважно відповідь: "в Україні відбувається геноцид". Теза в "опитуванні" була протиставлена відповіді, що в Україні йде справедлива війна за цілісність та незалежність.

Це дозволило організаторам маніпуляції заявити, що приблизно 91% вважає, що "на Україні йде не справедлива війна за цілісність і незалежність України, але створюваний українськими політиками геноцид нації".

Варто зазначити, що тільки 4% віруючих, які взяли участь в "опитуванні", довіряють світській інформації, 85% - церковній. Таким чином, пояснюється, ким сформовано висловлені думки.

В повідомленні про опитування також зазначено, що подібні відбувалися в різних регіонах України, запорізькі результати не були "контрастними".

Даних щодо вибірки респондентів, статистичної похибки, методології тощо в єпархії не повідомляють.

Нагадаємо, раніше у Запоріжжі УПЦ МП запідозрили у розпалюванні ворожнечі та дискримінації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя