На популярному запорізькому курорті обшукали селищну раду і будинки посадовців

У курортній Кирилівці упродовж 27 грудня тривали обшуки, останній - в будинку селищного голови - завершився близько 16:00

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на Місцеві вісті.

Обшуки проводилися Запорізькою обласною прокуратурою, слідчі дії відбувалися в селищній раді, приватних будинках місцевого голови, землевпорядника та керівника комунального підприємства "Розвиток курортної зони". За неофіційною інформацією, керманичам курорту закидають оборудки з землею. У той же час голова селищної ради Іван Макєєв заявив, що вважає дії правоохоронців залякуванням.

"Залякування - я так вважаю. Зробіть виїмку по тих документах, які вважаєте вам потрібними, і заперечуйте ці рішення в суді! Ми з цих рішень секретів не робимо, вони були проголосовані депутатами, були і у нас на сайті. Ми не вважаємо ці рішення неправомірними, тому що землі для розвитку курорту виділялися КП "Розвиток курортної зони" не в заповідних зонах, ці землі облаштовувалися для розвитку туризму", - зазначив Малєєв.

Обласна прокуратура поки не коментує обшуки на запорізькому курорті.

Варто зазначити, що раніше незадоволення станом справ на запорізькому курорті висловлював очільник області Костянтин Бриль. Губернатора поміж іншим непокоїло вивезення та утилізація рідких та твердих побутових відходів у Кирилівці й самовільне захоплення земельних ділянок в прибережній зоні моря та лиманів. Бриль зазначав, що більшість проблем у Кирилівці не вирішуються протягом кількох десятиліть. При цьому губернатор наголошував, навіть не може з’ясувати, скільки ж суб’єктів господарювання працюють в зоні відпочинку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя