Запорізький губернатор проситиме Гройсмана навести лад на місцевому курорті

Кирилівка потерпає від екологічних проблем та корупції

Популярна у відпочивальників Кирилівка, що на березі Азовського моря на Запоріжжі, опинилася на межі екологічної катастрофи. При цьому державні контролюючі органи на них не зважають, можливо, через те, що відомий курорт давно є зоною збагачення для деяких контролерів. Про це під час наради, присвяченої проблемам рекреаційної зони, заявив губернатор Запоріжжя Костянтин Бриль, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Серед головних проблем Кирилівки очільник області називає відсутність централізованого водопостачання і каналізації, що призводе до неконтрольованого зливу нечистот в море і на пляжі. Також непокоїть губернатора вивезення та утилізація рідких та твердих побутових відходів на курорті й самовільне захоплення земельних ділянок в прибережній зоні моря та лиманів. Всі вони не вирішуються протягом кількох десятиліть. При цьому Бриль каже, що навіть не може з’ясувати, скільки ж суб’єктів господарювання працюють в зоні відпочинку.

Тож губернатор писатиме листа прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману з проханням створити урядову міжвідомчу групу, яка вивчить існуючі в Кирилівці бази відпочинку по лінії екології, ЖКГ, медицини тощо.

“Оскільки більшість баз користується мораторієм на контроль перевірок і не пускає на територію робочу групу, обласна влада вирішуватиме це питання на державному рівні. За результатами сьогоднішньої наради мною буде підписано листа на ім’я Прем’єр-міністра України з проханням створити урядову міжвідомчу групу, яка вивчить існуючі в Кирилівці бази відпочинку по лінії екології, ЖКГ, медицини та інших. В жодному випадку Кирилівка не має продовжити статистику інфекційних катастроф України”, - наголосив Бриль.

Раніше портал Depo.Запоріжжя повідомляв, що Кирилівка через скидання стічних вод у море та на пляжі, ризикує перетворитися на другий Ізмаїл.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Мітки: #Гройсман