На Херсонщині закривають школи та дитсадки через отруйні кримські викиди

Навчально-виховальний процес призупиняють у школах та дитячих садках, які перебувають в зонах можливих уражень

Про це повідомляє портал Depo.Херсон із посиланням на Херсонську ОДА.

Рішення про закриття шкіл та дитячих садків, що потрапили в зону можливого ураження отрутою з "Кримського Титану", було ухвалено регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Херсонській області у четвер, 6 вересня, пізно увечері. На який час призупиняють навчальний процес, не повідомляється.

Серед заходів, які ухвалені комісією для запобігання отруєнню мешканців Херсонщини, також - оздоровлення дітей-мешканців населених пунктів можливого ураження в дитячих оздоровчих таборах області, проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення, закриття пунктів пропуску "Каланчак " та "Чаплинка" на межі з анексованим Кримом. Про останні в Держприкордонслужбі вже повідомляли.

Раніше повідомлялося, що в зону викидів "Кримського Титану" потрапили шість херсонських сіл у Каланчацькому та Чаплинському районах.

Нагадаємо, у середу, 5 вересня, лікарі обстежували жителів Каланчацького та Чаплинського районів, що межують з анексованим Кримом. У двох десятків школярів виявили підозрілі симптоми, 15 дітей ушпиталили. Також нагадаємо, що 3 вересня на межі з Кримом прикордонники "засікли" у повітрі токсичні викиди. Джерелом забруднення у Херсонській області є окупований завод "Титан".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя