Україна закриває пункти пропуску на межі з анексованим Кримом через отруйні викиди "Титану"

Контрольні пункти в'їзду-виїзду "Каланчак" та "Чаплинка" тимчасово призупиняють свою роботу

Про це повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян, передає Depo.Херсон.

Пункти пропуску на Херсонщині збоку анексованого Армянська, де розташований "Кримський Титан", закривають через небезпечну екологічну ситуацію.

"Для збереження життя та здоров'я персоналу Держприкордонслужби та громадян, які проживають біля адмінмежі і слідують через КПВВ", - повідомив Слободян.

Перетнути адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом можна буде лише через КПВВ "Чонгар", який працює в штатному режимі.

У тимчасово закритих контрольних пунктах прикордонники продовжать нести службу, проте пропуск громадян та транспортних будуть здійснювати лише в екстрених випадках та у разі крайньої необхідності.

"Громадяни України з окупованого півострову, які прагнутимуть врятуватися від стихійного лиха на материковій Україні будуть оформлятися в спрощеному порядку", - заначив речник Держприкордонслужби.

Нагадаємо, у середу, 5 вересня, лікарі обстежували жителів Каланчацького та Чаплинського районів, що межують з анексованим Кримом. У двох десятків школярів виявили підозрілі симптоми, 15 дітей ушпиталили. Також нагадаємо, що 3 вересня на межі з Кримом прикордонники "засікли" у повітрі токсичні викиди. Джерелом забруднення у Херсонській області є окупований завод "Титан".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя