ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ФСБшна блогерка Бердник каже, що в Запоріжжі її допитали в якості свідка

Мирослава Бердник розповіла про обшук в своєму запорізькому помешканні та закинула співробітникам СБУ, що саме вони “злили” інформацію про затримання
Depo.
18 серпня 2016 14:15
ФОТО: depo.ua
ФСБшна блогерка Бердник каже, що в Запоріжжі її допитали в якості свідка
Мирослава Бердник розповіла про обшук в своєму запорізькому помешканні та закинула співробітникам СБУ, що саме вони “злили” в російські ЗМІ інформацію про затримання

Проросійська блогерка Мирослава Бердник каже, що її в Запорізькій СБУ допитували в якості свідка за статтєю 258, частиноюа 3. “Створення терористичної організації і її фінансування”. Про це вона розповіла сепаратистському ресурсу Україна.ру, повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

“Під терористичними організаціями ті, хто порушив кримінальну справу, мають на увазі “ДНР“ і “ЛНР“. Як сказано в рішенні суду, Київський національний лінгвістичний університет провів експертизу матеріалів в моєму ЖЖ і там експертами були виявлені прямі і непрямі заклики до дій, спрямованих проти територіальної цілісності України, і заклики не підкоряться київській владі і так далі“, - повідомила Бердник. За її словами, їй загрожує до 15 років ув’язнення, проте поки що жодних підозр їй не пред’являли.

За тиждень Мирославу знову викликають на допит. “Через тиждень я знову йду на допит, але тільки піду вже зі своїм адвокатом“, - зазначила вона.

Також, за словами блогерки, інформацію про її затримання “злили” самі співробітники СБУ. “СБУ самі і злили про обшук у мене в квартирі“, - заявила Бердник. Цікаво, що росіянин Дмитро Скворцов, який першим повідомив про затримання Бердник в своєму “Фейсбуці“ видалив це повідомлення.

Нагадаємо, обшук у запорізькому помешканні Мирослави Бердник стався 16 серпня. В СБУ жінці, відомою своїми радикальними антиукраїнськими поглядами, закидають співпрацю з ФСБ.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя