Другі з кінця: В якому стані Туринок залишив Запорізьку область Боговіну

Рейтинг щойно звільненого голови Запорізької ОДА Віталія Туринка може бути ще гіршим, ніж до цього казали в Уряді: не третім, а другим із кінця
 

Другі з кінця: В якому стані Туринок зал…

Принаймні геть низьку оцінку отримав очільник Запорізької облдержадміністрації в традиційному рейтингу Ділової столиці, передає Depo.Запоріжжя.

З’явилися рейтинги голів ОДА за підсумками роботи у першому кварталі 2020 року. Запорізький губернатор, у даному випадку йдеться, звісно, про щойно звільненого Віталія Туринка, посів друге місця з кінця. Гірший за нього лише очільник Сумщини Роман Грищенко.

Отже, які провалля залишив Туринок наступнику Віталію Боговіну. Видання зазначає, новий голова ОДА отримав у спадок "силу-силенну проблем"    

Насамперед, в області погана ситуація на ринку праці: найвища частка працівників, переведених на неповний робочий тиждень, один із найгірших показників  за часткою працівників, відправлених у відпустки за свій рахунок.

Область має найгірші показники в будівництві. Вона в шістці аутсайдерів по динаміці будівельної продукції (падіння на 12,9%) і в вісімці гірших за обсягом будівельної продукції на душу населення.

Також регіон – на останньому місці за динамікою нефінансових послуг, в трійці аутсайдерів за динамікою сільського господарства  і народжуваності, в п'ятірці регіонів з найбільшою заборгованістю по зарплаті на одного штатного працівника.

Серед добрих показників – високий обсяг експорту на душу населення. Тут Запорізька область поки залишається в четвірці кращих. Також в числі досягнень – четверте місце по середньомісячній зарплаті (10 994 грн) і по зростанню роздрібної торгівлі.

Нагадаємо, на засіданні Уряду, де вирішувалося питання про звільнення Віталія Туринка,  віце-прем'єр-міністр Михайло Федоров  зазначив, що Запорізька область перебуває, з точки зору ефективності голови обласної адміністрації, на третьому місці з кінця. Також нагадаємо, із 12 червня у Запорізькій області – новий очільник ОДА Віталій Боговін.  

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"