ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Діяльність комісії з перевірки запорізького інституту фактично заблоковано

Відомий вчений розповів про останні події навколо скандального інституту післядипломної педагогічної освіти
Depo.
26 березня 2016 16:25
ФОТО: depo.ua

Ректор Запорізького інституту післядипломної педагогічної освіти Володимир Пашков та його оточення блокують роботу комісії обласної ради з перевірки фінансової діяльності закладу. У ЗОІППО не надали членам комісії доступу до потрібних документів, а керівництво облради та департамент освіти на це ніяк не відреагували. Про це на сторінці у Фейсбуці повідомив запорізький історик, професор Федір Турченко, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Науковець також привів низку фактів, які викликають сумнів у прозорості діяльності комунального закладу. Зокрема, пише Турченко, штат ЗОІППО неймовірно "роздутий", і його працівники отримують зарплатню у декілка разів більшу, ніж їхні колеги в інших  регіонах.

"Що слід чекати найближчим часом? Буде спроба замінити В.Пашкова лояльною, але не такою одіозною фігурою, щоб залишити стару корупційну систему", - додав професор. 

Нагадаємо, ЗОІППО вже декілька разів ставав фігурантом скандалів. Зокрема, ректора Пашкова нещодавно було позбавлено докторського ступеня за плагіат.  

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя