Чиновниця, що виступала на "Антимайдані", очолила департамент Запорізької ОДА

Колишня "регіоналка" Світлана Абдурахманова відтепер очолює Департамент соціального захисту Запорізької ОДА

Depo.
10 січня 2018 10:29
ФОТО: depo.ua
Чиновниця, що виступала на "Антимайдані", очолила департамент Запорізької ОДА

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

Світлану Абдурахманову як нову очільницю Департменту соцзахисту ОДА представив сьогодні, 10 січня, під час наради з керівниками департаментів та управлінь ОДА губернатор Костянтин Бриль.

Раніше Абдурахманова перемогла у конкурсі на цю посаду.

Новій очільниці Департаменту соцзахисту 48 років, вона уродженка Хмельниччини. У 2007 році закінчила Запорізьку державну інженерну академію за спеціальністю міське будівництво і господарство, інженер-будівельник. Працювала начальником відділу земельних відносин, екології та природних ресурсів облради. У 2010 році була обрана до облради від Партії регіонів, стала заступницею голови облради - одіозного Віктора Межейка, засудженого за розгін запорізького Майдану. У грудні 2013 року Абдурахманова виступала на запорізькому "Антимайдані". Вона, зокрема, заявила, що сміятися над владою - гріх.

Знову пройшла в обласну раду від "Опозиційного блоку" у 2015 році, але буквально нещодавно, у вересні 2017-го, вийшла з фракції "Опоблоку".

Згідно з даними декларації про доходи, Абдурахманова у грудні 2016 року стала власницею земельної ділянки площею 200 "квадратів" в анексованому Росією Севастополі.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя