ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Голову Запорізької облради Межейко засудили за розгін Майдану до 3 років умовно

Незважаючи на жорстку позицію держобвинувачення, Кіровський райсуд Кіровограда оголосив Віктору Межейку м'який вирок - 3 роки умовного терміну
Depo.
13 липня 2015 11:03
ФОТО: depo.ua
Голову Запорізької облради Межейко засудили за розгін Майдану до 3 років умовно
Голову Запорізької облради Межейко засудили за розгін Майдану до 3 років умовно

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, сьогодні, 13 липня, обвинуваченний в організації масових заворушень за попередньою змовою групою осіб Віктор Межейко визнаний винним та отримав за рішенням суду 5 років позбавлення волі, але з заміной на 3 роки умовного терміну. Також його позбавлено права обіймати посади в органах місцевого самоврядувпння на 3 роки. Рішення вступить в силу за 30 діб. Межейко не згоден з обвинувальним вироком та заявив, що планує подавати апеляційну скаргу.

Що буде робити прокуратура з таким м'яким вироком поки що невідомо. Нагадаємо, що державний обвинувачув, перший заступник прокурора Запорізької області Тарас Д'яченко просив у суду для Віктора Межейко 7 років позбавлення волі.

Як вже повідомляв портал Запоріжжя.depo.ua, 26 січня 2014 року в Запоріжжі кілька сотень міліціянтів та "титушок" жорстоко розігнали мирних протестуючих. Майже сотня запоріжців звернулася до лікарів з різного ступеня травмами. Понад 50 чоловік незаконо було затримано та звинувачено у кримінальних злочинах та адміністративних правопорушеннях.

Після перемоги Майдану ці звинувачення було скасовано, а відносно кількох посадових осіб Запорізької області порушені кримінальні провадження.

Під час досудового розслідування прокуратура повідомила про підозру в організації масових заворушень голові Запорізької облради Межейко та колишньому голові Запорізької облдержадміністрації Олександру Пеклушенко.

12 березня 2015 року Олександр Пеклушенко у власному будинку вкоротив собі віку, вистреливши з рушниці в шию. Пізніше суд скасував обвинувачення щодо колишнього голови облдержадміністрації Пеклушенка у зв'язку з його смертю.

Інші цікаві новини про події міста шукайте на Запоріжжя.depo.ua