Армійський джаз, інтелектуальний "бенкет" чи геловінські жахи: Чим розважить Запоріжжя у вихідні

У прийдешні вихідні - 28 і 29 жовтня - у Запоріжжі відбудеться чимало яскравих подій, "Книжкова толока", на яку рік чекав інтелектуальний прошарок облцентру, лише одна з них

Інтелектуальний "бенкет"

Презентації великого ілюстрованого альманаху Антіна Мухарського "Національна ідея модерної України", книги "#янебоюсьсказати" ініціаторки відомого однойменного флешмобу Насті Мельниченко, показ двох ретро-стрічок про будівництво Дніпрогесу, що вважалися втраченими: "Вітер з порогів" ("Останній Лоцман") 1929 року режисера Арнольда Курдюка та "Штурмові ночі" Івана Кавалерідзе - геніального скульптора-кубіста, драматурга і кінорежисера. Усе це - лише крапля в морі цікавинок Книжкової толоки, яка розпочалася сьогодні, 27 жовтня.

Де: в Козак-Палаці на вулиці Перемоги, 70-Б

Коли: у суботу, 28 жовтня та у неділю, 29 жовтня, з 10:00

Вхід: вільний

Армійській джаз від ВПС США

Концерт оркестру Військово-повітряних Сил США в Європі, що привіз в Україну програму AmbassadorS ("Посли"). Вона присвячена всесвітньо відомому американському джазмену і засновнику першого оркестру ВПС США, майору Ґлену Міллеру - культовому, до слова, персонажу для радянських стиляг 1950-х років. Колектив, що був заснований у 1945 році, втілює американське уявлення про те, яким повинен бути армійський оркестр - без пафосу та офіціозу.

Де: у концертному залі ім. М. Глінки Запорізької обласної філармонії.

Коли: у суботу, 28 жовтня, о 19:00

Квитки: від 100 грн.

Достроковий Геловін в компанії справжніх привидів

Костюмована вечірка до дня всіх святих у старому млині Нібура. Кажуть, за понад сторічну історію тут зібралось вдосталь привидів, час із ними познайомитися. У програмі вечірки - веселі та страшні конкурси, музика від найкращих діджеїв та багато іншого.

Де: LOFT Млин на вулиці Сергія Серікова, 30

Коли: у суботу, 28 жовтня, з 19:00

Вхід: за благодійними внесками від 100 грн.

Бій, що триває

Презентація стрічки "93: Бій за Україну", що розповідає про легендарну 93 окрему механізовану бригаду і водночас про становлення сучасної української армії у вирії російсько-української війни.

Де: в малій залі кінотеатру ім.Довженка

Коли: у суботу, 28 жовтня, о 12:00

Вхід: вільний

На замітку вступникам

Останній навчальний рік промайне - не помітиш, тож Запорізький національний університет вже пропонує замислитися над вибором майбутньої професії, а може і долі. Майбутніх вступників запрошують на День абітурієнта, під час якого можна буде поспілкуватися з керівництвом університету, дізнатися правила вступу-2018 і переваги навчання на тих чи інших факультетах.

Де: в актовій залі другого корпусу ЗНУ

Коли: у неділю. 29 жовтня, о 10:00

Вхід: звісно, вільний.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя