Жорстоко вбита на Запоріжжі жінка була матер'ю-одиначкою: чоловік кинув її вагітною

За словами сусідів, загибла здавалася їм дещо дивною
Depo.Мелітополь
3 листопада 2016 12:16
ФОТО: depo.ua

Сусіди жінки, яку разом із дитиною вбили у селі Костянтинівка Мелітопольського району, характеризують її як "трохи дивну". Вона намагалася зав'язати дружбу з односельчанами, але вони ставилися до неї з пересторогою, передає Depo.Запоріжжя з посиланням на mv.org.ua.

Загибла дружила з хлопцями, які приїхали на заробітки та мешкали неподалік. Іноді випивали. Сильно п'яною жінку бачили рідко, але бувало, що від алкоголю вона починала поводитися неадекватно. Втім сусіди не можуть сказати, що вона вела асоціальний спосіб життя. На подвір'ї в жінки був порядок, вдягалася вона нормально. Син був доглянутий та нормально розвинений для свого віку.

Жінка оселилася в Костянтинівці близько 4 років тому, приїхала разом із чоловіком. Але він кинув її під час вагітності. Після народження дитини вона періодично жила з чоловіками. З останнім співмешканцем розлучилася трохи більше місяця тому. З тих пір жила одна з дитиною. Єдиним доходом були "дитячі" гроші від держави.

Мати загиблої сусіди теж знали - вона іноді приїжджала до доньки. Жінка приїжджала розшукувати доньку та онука ще в неділю, 30 жовтня. Сусідам сказала, що донька зникл, і в будинку розкидані речі. Вона там трохи прибрала.

Вдруге пенсіонерка приїхала вже 2 листопада. Тоді, провівши в будинку якийсь час, вона вийшла, і сказала сусідам, що дочки досі немає. У будинку бардак, а на підлозі кров. Після цього вона і звернулася в поліцію.

Нагадаємо, 32-річна жінка та її дворічний син зникли ще 27 жовтня. П'ять днів бабуся розшукувала їх сама, і лише 2 листопада звернулася до поліції. Правоохоронці, які прибули у будинок зниклої жінки, знайшли її та дитяче тіла в хаті за диваном. Пізніше стало відомо, що на тілах убитих знайшли колото-різані рани

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя