У селі на Запоріжжі зникли мати та дитина

Рідні не можуть знайти зниклих вже п'ять днів
Depo.Мелітополь
2 листопада 2016 18:30
ФОТО: depo.ua

Мати та дитина, які мешкають селі Костянтинівка Мелітопольського району, зникли безвісти минулого тижня. На сполох забила бабуся, яка не могла зв'язатися з рідними і звернулася в поліцію сьогодні, 2 листопада. Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на "0619".

Жінка, яка мешкає у Мелітополі, розповіла, що останній раз розмовляла з  32-річною донькою у минулий четвер, 27 жовтня. Вона обіцяла приїхати з дворічним онуком в гості, але зникла. Бабуся не могла зв'язатися з донькою телефоном, і на вихідних сама вирушила до неї у Костянтинівку. Доньку та онука вона вдома не застала. У кімнатах були розкидані речі, а на підлозі вона бачила краплі крові.

Тільки сьогодні, 2 листопада, жінка прийшла у Мелітопольський відділ поліції і написала заяву про зникнення рідних. Цей факт офіційно підтвердили правоохоронці. Зараз на місці події працює слідчо-оперативна група, чекають експертів, щоб провести огляд будинку та зібрати речові докази. Місцезнаходження жінки і дитини поки не встановлено. Немає також і інформації, яка б підтверджувала факт вчинення відносно них злочину.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00