У селі на Запоріжжі зникли мати та дитина

Рідні не можуть знайти зниклих вже п'ять днів

Мати та дитина, які мешкають селі Костянтинівка Мелітопольського району, зникли безвісти минулого тижня. На сполох забила бабуся, яка не могла зв'язатися з рідними і звернулася в поліцію сьогодні, 2 листопада. Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на "0619".

Жінка, яка мешкає у Мелітополі, розповіла, що останній раз розмовляла з  32-річною донькою у минулий четвер, 27 жовтня. Вона обіцяла приїхати з дворічним онуком в гості, але зникла. Бабуся не могла зв'язатися з донькою телефоном, і на вихідних сама вирушила до неї у Костянтинівку. Доньку та онука вона вдома не застала. У кімнатах були розкидані речі, а на підлозі вона бачила краплі крові.

Тільки сьогодні, 2 листопада, жінка прийшла у Мелітопольський відділ поліції і написала заяву про зникнення рідних. Цей факт офіційно підтвердили правоохоронці. Зараз на місці події працює слідчо-оперативна група, чекають експертів, щоб провести огляд будинку та зібрати речові докази. Місцезнаходження жінки і дитини поки не встановлено. Немає також і інформації, яка б підтверджувала факт вчинення відносно них злочину.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя