Мелітопольський богатир став переможцем Міжнародного турніру

Мелітополець став переможцем Міжнародного турніру з богатирського багатоборства, який вілбувся у Тбілісі

Мелітопольський богатир став переможцем…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "0619".

У місті Тбілісі (Грузія) відбувся Міжнародний турнір з богатирського багатоборства пам'яті Гиоргия Доїджашвілі, колишнього члена збірної команди Грузії з богатирського багатоборства, а також III етап Кубка Європи у важкій вазі.

У змаганнях взяли участь 11 стронгменів в середній вазі до 105 кг з України, Грузії, Вірменії та Азербайджану. Участь в турнірі приймав і мелітопольський богатир, президент Федерації силового екстриму України, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ ім. Д. Моторного Валерій Газаєв.

Учасникам турніру необхідно було виконати шість дуже складних вправ. Виконавши усі вправи, Валерій Газаєв спочатку здобув перемогу у ваговій категорії до 105 кг, а потім посів друге місце на III етапі Кубка Європи у важкій вазі, що дозволило йому з 12 балами очолити загальну турнірну таблицю.

Нагадаємо, на Запоріжжі змагалися найсильніші богатирі України.