Дітей із затопленого дитячого садка в Мелітополі переведуть в найближчі заклади

Дитячий садок потребує капітального ремонту
Depo.Мелітополь
21 вересня 2016 16:54
ФОТО: depo.ua

Надзвичайна подія в дитячому садку №49 "Горобинка" ще довго буде давати про себе знати. Пошкодження, завдані дощем, вимагають ґрунтовного ремонту. Зараз садок закритий для відвідувань на невизначений термін, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "МВ".

Щоб не переривати навчальний процес дошкільнят, всіх вихованців дитсадка було вирішено тимчасово перевести в інші дитячі садки. За словами начальника горуправління освіти Ігоря Єлісєєва, при виборі дитячих садків в першу чергу враховувалося наявність місць в дошкільних установах. У дитячих садках кількість дітей вимірюється за двома критеріями: кількість зареєстрованих дітей і скільки дітей ходить по факту. У конкретній ситуації відштовхувалися від того, скільки дітей з постраждалого установи дитячі сади можуть вмістити по факту. По-друге, враховувалася локація дитячих садків. Таким чином, дітки тимчасово будуть переведені в садки №17 (вул. Шмідта), 20 (пр. Б. Хмельницького, 62), 26 (пров. Седовцев) і 48, що знаходиться найближче на вул. Дружби. При цьому Ігор Анатолійович зауважив, що деякі батьки виявили бажання на період ремонту рідного садка залишити дітей вдома.

Як будуть розподілені діти, і чи всім вистачить місця в інших садах, поки невідомо, сьогодні ця проблема ще вирішується.

Ну а в садку тим часом буде проходити практично капітальний ремонт. Директор фірми підрядника ТОВ "Геліус-Груп" Віталій Швець добровільно погодився компенсувати абсолютно всі витрати на ремонт будівлі.

Повний розмір збитку поки також невідомий. Як зазначає Єлісєєв, не всі пошкодження проявляються відразу. Але зараз в садку ведеться актування всіх пошкоджень і шкоди буде відомий вже до кінця тижня.

Також до 30 вересня повинні бути завершені роботи по заміні покрівлі дошкільного навчального закладу №49 "Горобинка".

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, у Мелітополі підрядник за свій рахунок буде відновлювати дитячий сад.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00
3:00