У Мелітополі підрядник за свій рахунок буде відновлювати дитячий сад

Дитсадок повністю залитий водою з другого по перший поверх
Depo.Бердянськ
20 вересня 2016 16:03
ФОТО: depo.ua
У Мелітополі підрядник за свій рахунок буде відновлювати дитячий сад
У Мелітополі підрядник за свій рахунок буде відновлювати дитячий сад

Керівництво ТОВ "Геліус-Груп" заявило, що власним коштом відновить дитячий садок №49 "Горобина" в Меілтополі, який сьогодні, 20 вересня, повністю був залитий дощовою водою, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь.

Фірма зняла стару покрівлю на будівлі, а нову не поставила. В результаті дитсадок повністю залитий водою з другого по перший поверх, зіпсовано електричну проводку, меблі. Шпалери, які батьки клеїли в групах за свій рахунок, теж доведеться міняти.

Директор ТОВ "Геліус-Груп" Віталій Швець повідомив, що на горищі його співробітники розклали плівку перед дощем, але її зірвало поривами вітру.

"Половину покрівлі ми утеплили мінеральною ватою, готували під цементно-піщану стяжку. Збиралися заливати стяжку під укладку руберойду. Щоб не було затікання, ми розклали плівку на відкритій частині покрівлі. Але її зірвало вітром. Мінеральна вата намочити, відбулося затікання по зовнішній стіні і плит перекриття. На решті частини покрівлі ми лише зачистили верхній шар. Ми, звичайно ж, відшкодуємо всі збитки. Також готові замінити лінолеум, шпалери, комп'ютерну техніку, якщо вона теж постраждала", - сказав Віталій Швець.

За попередніми підрахунками вже видно, що відновлювати потрібно електропроводку, всередині будівлі необхідно проводити ремонт: міняти шпалери і штукатурити стелі.

В даний час в дитячому садку працює одна чергова група.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, дощ залив дитсадок у Мелітополі - у будівлі ходять із парасольками. 

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя