Зеленський поновив на посаді звільненого за погану роботу голову райадміністрації в Запорізькій області

Звільнений у 2018 році голова Вільнянської райдержадміністрації Олександр Руденко поновився на посаді через суд
 

Зеленський поновив на посаді звільненого…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на розпорядження президента України Володимира Зеленського та постанову Верховного Суду.

Зеленський підписав розпорядження про поновлення на посаді голови Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області Олександра Руденка у зв’язку з відповідною постановою Верховного Суду  України від 23 вересня.

Звільнений у 2018 році президентом Порошенком голова Вільнянської РДА оскаржив звільнення у суді. Верховний Суд визнав звільнення протиправним та наказав поновити Руденка на посаді голови райдержадміністрації.

Нагадаємо, голову Вільнянської районної державної адміністрації Олександра Руденка було звільнено у липні 2018 року відповідно до пункту 3 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України. У пункті третьому йдеться про розірвання трудового договору у випадку систематичного невиконання працівником без поважних причин обов'язків, покладених на нього трудовим договором або правилами внутрішнього трудового розпорядку, якщо до працівника раніше застосовувалися заходи дисциплінарного чи громадського стягнення. Призначений же на цю просаду Руденко був президентом Порошенком 29 квітня 2016 року. До приходу в РДА Руденко тривалий час працював податківцем.

Варто зазначити, що посада голови Вільнянської РДА останнім часом була вакантною, після звільнення у липні 2020 року Володимира Грянистого.

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Запоріжжя.Depo

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"