Заступники голови Запорізької ОДА часів Боговіна йдуть із посад

Щонайменше два заступники голови Запорізької облдержадміністрації, які прийшли, коли її очолював Віталій Боговін, залишають посади
 

Заступники голови Запорізької ОДА часів…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя.  

Посаду заступника голови Запорізької ОДА залишив Андрій Свистун, який повідомив у Facebook, що 11 січня був його останній день на цій посаді. Варто зазначити, що Свистун, який прийшов в облдержадміністрацію влітку минулого року, так й не був офіційно призначений заступником – залишався стажером на цю посаду. За Свистуном в ЗОДА були  "закріплені" департаменти освіти і науки, культури, Управління молоді.

Допис Свистуна

Також посаду заступника голови Запорізької ОДА залишає колишній юрист із підприємства Боговіна – Андрій Буйний. Він про своє звільнення публічно не заявляв, однак 12 січня в реєстрі з’явилася його декларація як кандидата на посаду радника голови Запорізької обласної ради. Таким чином Буйний слідує за своїм шефом Боговіним, який тепер є депутатом Запорізької обласної ради та навіть нетривалий час побув її головою. Варто зазначити, що на посаду заступника голови Буйний був призначений лише два з половиною місяці тому – наприкінці жовтня. На посаді опікувався департаментами агропромислового розвитку та захисту довкілля.

Раніше з посади першого заступника голови Запорізької ОДА звільнився Іван Федоров, обраний мером Мелітополя.               

Нагадаємо, у грудні Запорізьку облдержадміністрацію очолив Олександр Старух.

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"