Запорожці, в складі збірної України, стали п'ятими на чемпіонаті Європи з дзюдо

Запорожці взяли участь у чемпіонаті Європи з дзюдо серед спортсменів до 23 років, який відбувся у Чорногорії

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

У складі збірної України честь Запоріжжя захищали п'ятеро спортсменів. Серед них кращий результат показали Семен Рокита і Богдан Зусько, які зайняли сьомі місця в своїх вагових категоріях. Обидва спортсмени провели по чотири поєдинки, два з яких виграли - Богдан у вазі до 81 кг, Семен в категорії до 90 кг.

Сьомі місця запорожців допомогли збірній України стати п'ятою в командному заліку, серед збірних 40 країн світу. Крім того в колекції наших дзюдоїстів по одній золотій, срібній та бронзовій медалі.

Що стосується виступу ще трьох запорожців - Олександр Мойсей і Марія Швидка програли в стартових поєдинках, Данило Гуцол - у других.

Нагорода Галини Тарасової допомогла жіночої збірної України стати третьою в командному заліку.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізькі спортсмени виграли чемпіонат України з дзюдо.