Запорізькі спортсмени виграли чемпіонат України з дзюдо

Запорізькі спортсмени взяли участь у чемпіонаті України з дзюдо серед спортсменів до 17 років, який відбувався у Житомирі

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

До чотирьох медалей, зароблених у перший день змагань, ще дві запоріжці додали згодом. Чемпіоном України став вихованець облспортінтерната Сергій Колбасюк (+90 кг). Бронзу завоював спортсмен ДЮСШ №11 Данило Гололобов (90 кг).

В результаті чоловіча збірна Запорізької області виборола перше командне місце. А в заліку по регіонах наші дзюдоїсти стали третіми.

Нагадаємо, даний чемпіонат України дав старт відбору на Юнацькі Олімпійські Ігри-2018, які наступного літа пройдуть в Аргентині. За підсумками чемпіонату України буде сформована збірна, яка братиме участь в серії ліцензійних турнірів і кадетському чемпіонаті Європи.

Як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізькі дзюдоїсти завоювали чотири медалі на чемпіонаті України.