Запорізький "ZTR" здобув першу перемогу у другому раунді кубку ЄГФ

ГК "ZTR" у Запоріжжі приймав швейцарський ГК "Wacker Thun"

Запорізький "ZTR" здобув першу перемогу…

Перший матч другого раунду кубку ЄГФ видався для запоріжців дуже напруженим. Гості зі Швейцарії відкрили рахунок і певний час не дозволяли "ZTR" наблизитись до власних воріт. Лік своїм забитим м’ячам господарі відкрили після 3-ї хвилини – 1:4. Після цього гру вирівняли і навіть кілька разів вели у рахунку. Перевагу в один м’яч не зберегли до кінця першого тайму – на останній хвилині ГК "Wacker Thun" цифри на табло зрівняв – 12:12, повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

У другій половині гри господарі певний час були у ролі наздоганяючих – 14:17, 17:18, однак, відновивши паритет, пішли вперед. Наприкінці гри мали перевагу 21:19, за сім секунд до фінальної сирени ще двічі забив Максим Карамишев - 23:21. Швейцарці скористались тайм-аутом, втім, така перерва допомогла відіграти лише один м’яч, тож перемога ГК "ZTR" – 23:22 у підсумку.

У другому раунді кубку ЄГФ запоріжці двічі зіграють з віце-чемпіоном Швейцарії ГК "Wacker Thun". Обидва поєдинки – у Запоріжжі, на майданчику ПС "ЗАБ". Другий матч відбудеться сьогодні, 9 жовтня, о 17-00.