Запорізький губернатор призначив відповідальних за добудову мостів через Дніпро

Будівництвом мостів опікуватиметься новостворена робоча група
Depo.
18 серпня 2016 12:19
ФОТО: depo.ua
Запорізький губернатор призначив відповідальних за добудову мостів через Дніпро
Будівництвом мостів опікуватиметься новостворена робоча група

У Запоріжжі створено комісію з оцінювання стану недобудованої автотранспортної магістралі через річку Дніпро у місті Запоріжжя, а також робочу групу з розгляду питань, пов’язаних з будівництвом автотранспортної магістралі через річку Дніпро у місті Запоріжжя. Відповідне розпорядження видав очільник області Костянтин Бриль, передає портал Depo.Запоріжжя. Керівником новостворених робочих органів затверджено заступника голови ЗОДА Бориса Борисова. Організацію поточної комісій роботи покладено на Департамент промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації.

Документом також рекомендовано виконавчому комітету Запорізької міської ради сприяти виділенню коштів з міського бюджету Запоріжжя на будівництво автотранспортної магістралі через річку Дніпро у місті Запоріжжя; Службі автомобільних доріг у Запорізькій області - забезпечити своєчасне проведення робіт з будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро у місті Запоріжжя в межах фінансування.

Нагадаємо, цьогоріч на добудову запорізьких мостів спрямують 300 мільйонів гривень: два транші з держбюджету - 200 і 40 мільйонів, кошти обласного бюджету - 20 мільйонів та міського - 40 мільйонів гривень.

Також нагадаємо, що спочатку будівництва мостових переходів через Дніпро – з 2004 року – на них було виділено 2 млрд. грн., проте частина грошей була розкрадена.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя